Qubanın Qonaqkənd qəsəbəsində yeni Mədəniyyət Evi inşa olunub
Prezident İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva Heydər Əliyev Fondu tərəfindən Qubanın Birinci Nügədi kəndində inşa olunan 1 nömrəli tam orta məktəbdə yaradılan şəraitlə tanış olublar.
Visiontv.az xəbər verir ki, onlar Qonaqkənd qəsəbəsində yeni inşa olunan Mədəniyyət Evində yaradılan şəraitlə də tanış olublar.
Prezident İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva Qonaqkənd qəsəbəsinin sakinləri ilə görüşüb, qəsəbə sakinləri ilə birgə ulu öndər Heydər Əliyevin Qonaqkənd qəsəbəsində ucaldılan abidəsinin önünə gül dəstəsi qoyublar.

В поселке Гонагкенд Губинского района построен новый дом культуры
Президент Азербайджана Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и их дочь Лейла Алиева ознакомились с условиями, созданными в полной средней школе № 1, построенной Фондом Гейдара Алиева в селе Биринджи Нугади Губинского района.
Как сообщает Visiontv.az, они также ознакомились с условиями, созданными в новом Доме культуры в поселке Гонагкенд.
Президент Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и их дочь Лейла Алиева встретились с жителями поселка Гонагкенд и возложили цветы к памятнику великому лидеру Гейдару Алиеву, воздвигнутому в поселке.