21.011.2019
Axtar
İdman-sağlamlıq
alt

Qalatasaray uduzur, Sevilya öndə - YENİLƏNİR

Qalatasaray uduzur, Sevilya öndə - YENİLƏNİR

22:34

Avropa Liqası

1/16 finalın ilk oyunları

 

14 fevral

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Bayer" (Almaniya) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Qalatasaray" (Türkiyə) - "Benfika" (Portuqaliya) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol: 
Salvio, 27-pen.

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Sevilya" (İspaniya) - 0:1 (Birinci hissə)
Qol: 
Ben Yedder, 22

21:55. "Rapid" (Avstriya) - "İnter" (İtaliya) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Renn" (Fransa) - "Betis" (İspaniya) - 2:0 (Birinci hissə)
Qol: 
Hunou, 2, Qarsia,11-avtoqol

21:55. "Slaviya" (Çexiya) - "Genk" (Belçika) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. BATE (Belarus) - "Arsenal" (İngiltərə) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Dinamo" (Ukrayna) - 1:0 (Birinci hissə)
Qol: 
Hassan, 10

00:00. "Brügge" (Belçika) - "Zalsburq" (Avstriya)

00:00. "Malmö" (İsveç) - "Çelsi" (İngiltərə)

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Valensiya" (İspaniya)

00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

00:00. "Sürix" (İsveçrə) - "Napoli" (İtaliya)

00:00. "Şaktyor" (Ukrayna) - "Ayntraxt" (Almaniya)

00:00. "Viktoriya" (Çexiya) - "Dinamo" (Xorvatiya)

12 fevral

21:55. "Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Zenit" (Rusiya) - 1:0

22:16

Avropa Liqası

1/16 finalın ilk oyunları

 

14 fevral

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Bayer" (Almaniya) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Qalatasaray" (Türkiyə) - "Benfika" (Portuqaliya) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Sevilya" (İspaniya) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Rapid" (Avstriya) - "İnter" (İtaliya) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Renn" (Fransa) - "Betis" (İspaniya) - 1:0 (Birinci hissə)
Qol: 
Hunou, 2

21:55. "Slaviya" (Çexiya) - "Genk" (Belçika) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. BATE (Belarus) - "Arsenal" (İngiltərə) - 0:0 (Birinci hissə)

21:55. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Dinamo" (Ukrayna) - 0:0 (Birinci hissə)

00:00. "Brügge" (Belçika) - "Zalsburq" (Avstriya)

00:00. "Malmö" (İsveç) - "Çelsi" (İngiltərə)

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Valensiya" (İspaniya)

00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

00:00. "Sürix" (İsveçrə) - "Napoli" (İtaliya)

00:00. "Şaktyor" (Ukrayna) - "Ayntraxt" (Almaniya)

00:00. "Viktoriya" (Çexiya) - "Dinamo" (Xorvatiya)

12 fevral

21:55. "Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Zenit" (Rusiya) - 1:0

21:03

Bu gecə Avropa Liqasında 1/16 final mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Milli.Az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, ikinci oyun günündə 15 görüş keçiriləcək. Türkiyənin "Qalatasaray" klubu İstanbulda "Benfika"nı qəbul edəcək. 

Qrup mərhələsində "Qarabağ"la mübarizə aparmış London "Arsenal"ı Belarusda BATE-nin qonağı olacaq. "Sportinq" isə Lissabonda "Vilyareal"la qarşılaşacaq.


Avropa Liqası

1/16 finalın ilk oyunları

 

14 fevral

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Bayer" (Almaniya)

21:55. "Qalatasaray" (Türkiyə) - "Benfika" (Portuqaliya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Sevilya" (İspaniya)

21:55. "Rapid" (Avstriya) - "İnter" (İtaliya)

21:55. "Renn" (Fransa) - "Betis" (İspaniya)

21:55. "Slaviya" (Çexiya) - "Genk" (Belçika)

21:55. BATE (Belarus) - "Arsenal" (İngiltərə)

21:55. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Dinamo" (Ukrayna)

00:00. "Brügge" (Belçika) - "Zalsburq" (Avstriya)

00:00. "Malmö" (İsveç) - "Çelsi" (İngiltərə)

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Valensiya" (İspaniya)

00:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

00:00. "Sürix" (İsveçrə) - "Napoli" (İtaliya)

00:00. "Şaktyor" (Ukrayna) - "Ayntraxt" (Almaniya)

00:00. "Viktoriya" (Çexiya) - "Dinamo" (Xorvatiya)

12 fevral

21:55. "Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Zenit" (Rusiya) - 1:0

Şərh